30 Вересня, 2022 6:57 pm

Кулеба ж0рстко потролив Лаврова за поведінку під час Радбезу ООН

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров та його делегація вкотре “відзначилися” під час зустрічі на високому рівні, а саме на засіданні Ради Безпеки ООН, яке відбулося у Нью Йорку (США) 22 вересня. Дипломат держави-терориста спізнився на зустріч на півтори години і покинув її одразу після свого виступу.

На цей факт звернув увагу глава МЗС України Дмитро Кулеба, який у своїй промові наголосив, що Лавров “втік та само майстерно, як солдати РФ із поля бою”, натякаючи на поразку агресора на Харківщині. Він зазначив, що виступ російського дипломата був традиційно насичений пропагандистськими гаслами, штампами та необґрунтованими звинуваченнями на адресу України (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Зауважимо, що у своїй промові Лавров дозволив собі заяви, що є неприпустимими з боку представників дипломатії на найвищому рівні, зокрема лайливо обізвав президента України Володимира Зеленського. Окрім того, він вкотре звинуватив “київський режим” у “свавіллі”, “злочинах” і “нацизмі” та знову поскаржився на те, що США “прикривають усі злодіяння” України.

“Єдине, що заслуговує на реакцію в сьогоднішньому російському виступі, з усього потоку цієї брехні, – це неприйнятний жаргон, використаний російським представником щодо президента України… А ще я помітив, що російські дипломати тікають так само майстерно, як російські солдати”, – зауважив український міністр.

Нагадаємо: раніше Лавров раптом знову заговорив про мирні переговори з Україною. Непереборне бажання “поговорити” у глави російської дипломатії виникло на тлі успіхів контрнаступальної операції Збройних сил України на півдні та сході нашої країни.

“РФ не відмовляється від переговорів з Україною, але що більше відкладається процес, то складніше буде домовитися, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров в інтерв’ю Павлу Зарубіну у програмі “Москва. Кремль. Путін на телеканалі “Росія-1”, – процитували чиновника пропагандисти.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.