30 Листопада, 2022 3:25 am

“Аааа что праісходіт?…” Довели російських блогерів до істерики: “мобіки” з рф розбіглися в різні боки після першої автоматної черги в Лимані ВІДЕО

“Свіжомобілізовані” росіяни втекли з поля бою ще на початку.

Російська “мобілізація” вже дає перші плоди. Мобілізовані громадяни рф просто втікають з поля бою.

Про це в Мережі волають російські військові блогери.

Йдеться про Лиман на Донеччині, де зараз найбільш спекотно для росіян, і куди перекинули щойно мобілізованих.

“Просто жалюгідне гівно. 1000 мобілізованих прислали в Лиман для підкріплення фронту, наказали тримати свою ділянку. Так ці щурі єб**чі розбіглися в різні боки, коли почули перші автоматні черги. Боягузи. Як воювати збираєтеся”, – істерить військовий блогер.

©

Ще один твіт не менш істеричний.

“Мразота, набрали диванних довбо**бів. Ви подивіться на себе, бл*, в інтернеті все в зетках і триколорах, кричите, що можете повторити, а коли мобілізували, дебіли бля*ь, навіть автомат в руках тримати не вмієте, взагалі ніх*я не вмієте. Багаття і те не можете розвести. Суцільна п’янь”, – репетує “Военком”.

©

Зазначимо, що Україна поважає міжнародне право, тому російські військовослужбовці мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чат-бот “Хочу жить бот” (https://t.me/spasisebyabot), де приймаються звернення від російських військовослужбовців.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.