30 Листопада, 2022 3:54 am

Через рік після страшної атаки в США 11 вересня 2001 року в одній з американських газет була опублікована ця коротенька замітка-нагадування…

Подаємо мовою оригіналу:

Петро Мачушка

Через рік після страшної атаки в США 11 вересня 2001 року в одній з американських газет була опублікована ця коротенька замітка-нагадування. Прочитайте її уважно і, можливо, кілька разів, якщо ви з тих, хто занадто часто нервує через дрібниці. Ось ця замітка:

«Можливо, ви знаєте, що керівник однієї з великих компаній вижив в атаці 11 вересня, тому що повів свого сина вперше до дитячого садка…

Інший хлопець залишився живим, бо була його черга йти за пончиками…
Одна жінка спізнилася, бо її будильник не пролунав вчасно…
Хтось запізнився, застрягши в пробці на автостраді Нью-Джерсі…

Один із них спізнився на автобус…
Одна жінка пролила каву на одяг, і їй потрібен був час, щоб переодягнутися…
У когось не заводилася машина, хтось повернувся, щоби відповісти на телефонний дзвінок…
В іншого дитина тягла гуму і не була готова вчасно…
Один не міг упіймати таксі…

Те, що особливо вразило мене, це чоловік, який надів того ранку нові туфлі, добирався до роботи різними засобами, але, перш ніж потрапити туди, заробив на нозі мозоль. Він зупинився в аптеці, щоб купити лейкопластир! Ось чому він зараз живий. Тепер, коли я застрягаю в пробці, не встигаю на ліфт, повертаюся, щоб відповісти на телефонний дзвінок… Коли трапляються всі ці дрібниці, які дратують мене, я думаю про себе, що це саме те місце, де Бог хоче, щоб я перебував в даний час.

Наступного разу, коли вам здається, що ранок йде не так, діти одягаються повільно, ви не можете знайти ключі від машини, стоїте на кожному світлофорі, не засмучуйтесь і не виходьте з себе: Бог працює, охороняючи вас. Все на краще”.
Удачі вам!

Беручись за багато справ,
Не митайся, як по джунглях ботанік,
Не журись, що не всюди встиг,
Може, ти спізнивсь на Титанік.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.