30 Листопада, 2022 3:50 am

Херсон уже близько: в ЗСУ тонко натякнули на хороші новини з півдня ВІДЕО

За даними західних аналітиків, українська армія здатна відвоювати Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Начальник пресслужби 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Олег Зелінський кавуном тонко натякнув, що скоро українцям варто чекати на хороші новини з фронту щодо деокупації Херсона.

Він в ефірі телемарафону надкусив кавун, відповідаючи на запитання про звільнення Херсона, пише ТСН.

Так, ведучий “Суспільного” Євгеній Агарков сказав, що за даними західних аналітиків, українська армія здатна відвоювати Херсон і повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Після цього він попросив військового прокоментувати цю інформацію і відповісти, коли ж почнеться контрнаступ ЗСУ на Херсон. Зелінський відповів, що він чекав на це запитання і підготувався. Він дістав скибку кавуна, надкусив у прямому ефірі і сказав, що варто на цю інформацію почекати від Генштабу ЗСУ.

“Ми коментувати не можемо, тому що це зараз заборонено. Дочекайтеся від Генерального штабу інформації. Вам усе повідомлять, усе розкажуть. І все буде Україна”, – сказав Зелінський, тримаючи в руках надкушений кавун.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.