6 Червня, 2023 7:14 am

Назавжди в строю… Рятуючи життя побратимам загuнув Василь Коломієць. Без дідуся залишились шестеро онуків. Вічна пам’ять Герою

Рятуючи побратимів отримав смертельні поранення Василь Коломієць з Яворова, що на Львівщині.

Проводячи евакуацію з поля бою поранених, рятуючи життя побратимам, отримав смертельні поранення Захисник з Яворова Василь Коломієць.

Про це повідомили у Яворівській міській раді.

Як зазначається, поховання Героя за його волею відбудеться на рідній Вінниччині цієї суботи 27 травня. Родина організовує транспорт для доїзду з Яворова до міста поховання.

«Назавжди в строю наш захисник Коломієць Василь Володимирович

П’ятдесятивосьмирічний Василь Володимирович родом з Вінничини, де пройшли найкращі роки дитинства та студентської юності.

У далекому 1986 році створив із дружиною Наталією сім’ю та переїхав до Яворова.

Тут народилися четверо дітей: син Василь, доньки Марія, Тетяна та Євгенія. Від тоді й до 2022 року Василь Володимирович працював за спеціальністю — був водієм далекобійником, побачив різні куточки нашої країни та закордоння.

Але після 24 лютого 2022 року залишив мирне життя позаду. Дідусь шістьох внуків хотів захистити свою велику родину, прогнати загарбників з рідної землі, тому вступив до лав територіальної оборони.

За час служби був нагороджений почесною відзнакою Яворівського міського голови», зазначається у повідомленні.

Василь Коломієць виконував небезпечну, але дуже важливу місію — вивозив з поля бою поранених, доставляв їх до госпіталів та лікарень.

В одній із таких поїздок, рятуючи життя побратимам, отримав важкі поранення. У Київському госпіталі 23 травня 2023 року перестало битися його хоробре серце.

Поховання Героя за його волею відбудеться на рідній Вінниччині цієї суботи 27 травня. Родина організовує транспорт для доїзду з Яворова до міста поховання.

Джерело

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *