6 Червня, 2023 5:59 am

Це пpосто ш0к! Стaло відомо хто став нoвим головою ВСУ

Подаємо мовою оригіналу.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Новим главою ВСУ стала людинка Портнова, яка свого часу відпускала Пукача.

А суддя Макарівського суду напився як свиня — сів за кермо

(є блять таксі, є послуги драйвера) і збив насмерть 23-річного солдата НГУ.

От що буває, коли відбувається дві революції, війна в 10 років,

а реформа суду «неначасі».

Єгор Чечеринда

Новий голова Верховного Суду Станіслав Кравченко.

2003-го року, ще за Кучми, разом із і ще одним суддею – Сергієм Слиньком, який також переміг на конкурсі до нового Верховного Суду, Станіслав Кравченко відпустив з-під варти генерала МВС Олексія Пукача, який у вересні 2000-го особисто задушив мого друга та колегу Георгія Гонгадзе. Після цього геніяльного рішення суддів Пукач втік.

Вбивцю журналіста знайшли аж в 2009 році.

Сьогодні Кравченко — отримав нову посаду.

Вітаємо!!

///////

Деталі голосування за нового Голову ВСУ.

Новим головою Верховного суду став голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду Станіслав Кравченко. За нього проголосували 108 суддів зі 148. Водночас 11 суддів не підтримали жодного кандидата.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного.

Кравченка обрали головою Верховного суду строком на чотири роки. Заступника голови ВС оберуть на наступному пленумі.

За суддю Івана Міщенка віддали 14 голосів, за Наталію Коваленко – 13, за Альберта Єзерова – 2.

Як відбувалося голосування.

Перед початком голосування Станіслав Кравченко у своїй промові заявив, що він має стати головою ВС, тому що в нього є багато суддівського досвіду.

“Свого часу я розглядав справи всіх юрисдикцій. Тим паче в цей час, коли увага міжнародної спільноти прикута до України, через агресію Росії. З перших днів війни робота Касаційного кримінального суду акцентована на розслідуванні проти порушень світового правопорядку.І разом з тим, ми розуміємо що розслідування воєнних злочинів буде покладено на юрисдикцію Касаційного кримінального суду”, — сказав Станіслав Кравченко.

Він також запевнив, що усі серйозні рішення як голова суду буде приймати лише після детальних консультацій з іншими головами касаційних судів.

26 травня Верховний суд України розпочав засідання пленуму, на якому планують обрати нового голову і заступника голови цієї установи.

На початку засідання було оголошено, що воно є повноважним. На засіданні зареєструвались 145 суддів зі 165. Спочатку частина суддів та кандидати, зокрема Наталія Коваленко, попросили відкласти засідання, бо забракло часу, щоб сформувати команду та підготуватися. Зрештою, шляхом голосування вирішили провести пленум 26 травня: 119 голосів ЗА, 44 — ПРОТИ.

Було обрано лічильну комісію і затверджено порядок денний та форму бюлетеня для таємного голосування.

Серед кандидатів на посади були:

Станіслав Кравченко – голова Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду (кандидатура голови ККС ВС запропонована групою суддів Верховного суду)
Наталія Коваленко – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду
Альберт Єзеров – суддя Касаційного адміністративного Суду у складі Верховного суду
Іван Міщенко – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного суду
Суддя Касаційного адміністративного суду Вікторія Мацедонська зауважила, що потрібно підіймати рівень довіри українців до судової системи й безпосередньо до Верховного суду.

“Попри те, що відбувся такий корупційний скандал з ексочільником Верховного суду Всеволодом Князєвим, в Україні дуже багато доброчесних, професійних і завзятих суддів, які чесно і сумлінно виконують свої професійні обов’язки. Тому пленум з обрання голови потрібен не лише нам, а фактично всій судовій системі та суспільству”, — сказала Вікторія Мацедонська.

Новина доповнюється…

Що відомо про корупційний скандал у Верховному суді
15 травня НАБУ і САП заявили про викриття схеми одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями Верховного суду.

Правоохоронці затримали чинного голову Верховного суду Всеволода Князєва та вилучили 2,7 млн доларів.

16 травня у Верховному суді скликали позачерговий пленум, який розпочався о 14 годині. На пленумі зі 168 судів Верховного Суду були присутні понад 140 суддів. 142 голосами судді ухвалили заяву, у якій взяли на себе повну відповідальність за події, “що відбуваються у зв’язку з імовірними корупційними діяннями його окремих представників”.

Пленум Верховного суду висловив недовіру голові ВСУ Всеволоду Князєву та достроково позбавив його статусу очільника суду.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило записи прослуховування голови Верховного суду Всеволода Князєва у справі щодо отримання ним хабаря.

Пізніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру голові Верховного суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.

17 травня Вищий антикорупційний суд України відмовив у задоволенні скарги адвоката колишнього голови ВСУ Всеволода Князєва щодо його затримання. Наразі Князєв перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

18 травня Вища рада правосуддя підтримала клопотання САП і дала згоду на тримання Князєва під вартою. За рішення проголосували 14 членів ВРП із 14 присутніх. Того ж дня ВАКС ухвалив відправити Князєва під варту на 60 днів з альтернативою внесення застави у розмірі 107 млн гривень.

Comments (0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *