ЛЮДИ!Так не можна! Правоохоронна система працює!Звісно, є нерозкриті злочини. Ми міцні до прокльонів

Новости Политика

Artem Shevchenko

1 січня на Новий рік вбили на Київщині активістку Ноздровську — хайп (ажіотаж) на тиждень, розкрили за чотири доби, справа вже у суді — винуваті. 31 липня всередині літа вбили у Бердянську активіста Олешка «Сармата» — хайп (ажіотаж) до сих пір, хоча поволі зменшується, — розкрили за дві доби, всі підозрювані під вартою — справа буде у суді, сподіваюся, скоро.

Винуваті без варіантів. У той самий день 31 липня, у розпал літа і відпусток, замах на вбивство активістки і чиновниці місцевого самоврядування у Херсоні Гандзюк — хайп (ажіотаж) потужний до сих пір, — затримали за три доби особу, поки ще не підозрювану, але, сподіваюся, вона такою стане завтра-післязавтра. Все одно винні без варіантів. Не знаю, коли буде провадження у суді, але сподіваюся, що скоро. Хоча можу помилятися.

Всі бачать тенденцію скоєння, ніхто не бачить тенденцію розкриття. Нагадаю, хто не знає, керівники Національна поліція України — Вячеслав Аброськин (Vyacheslav Abroskin) — 20 років досвіду у карному розшуці, Сергій Князєв — 25, Арсен Аваков (Arsen Avakov) — загальне керівництво МВС України.

Звісно, є нерозкриті злочини, є різне. Є успіхи, є і провали. Є і прокльони, є набагато менше — подяк. Але не можна так, люди, правоохоронна система працює, хай би кому і не хотілося її дискредитувати.

UPD — якщо, згідні — підтримайте перепостом, ми міцні до прокльонів, бо працюємо на державу і правопорядок, хоча і не без помилок.

Джерело

Загрузка...